خرید و سفارش چاپ فلکسو

چاپگر جوهر افشان چاپ فلکسو قطره‌اي يک گونه سيستم برچسب‌زني هست که هدهاي چاپ آن قطرات ناپيوسته را روي بستر چاپ مي‌ريزد تا تصويري را از طريق انفجار حباب‌هاي جوهر ناشي از گرما (به تیتر نمونه در ادامه چاپگرهاي جت حباب‌دار و جوهر افشان‌هاي حرارتي) توليد کند.

 

چاپ جوهر افشان بر شالوده استدعا چطور فعالیت مي کند؟

در رویه چاپ بر شالوده تقاضا، جوهر موجود در ادامه محفظه‌هاي کارتريج چاپ ريز نخست حرارت دیتا مي‌شود تا تبخير شود. اين دستور قابلیت تشکيل حباب‌هاي جوهر را آماده مي‌کند که بعداً منبسط شده و قطرات کوچکي از جوهر را از طريق يک نازل روي مرحله چاپ تزريق مي‌کنند. هر نازل به شکل جداگانه در دست گرفتن مي شود.

 

چاپگرهاي جوهر افشان کاپ بر استدعا چه مزايايي دارند؟

مزيت اصلي چاپگرهاي جوهر افشان کاپ بر استدعا اين هست که مي توانند مستقيماً روي مرحله يک گزینه چاپ نمایند و برچسب ها را غير ضروري مي کند. مزاياي ديگر عبارتند از:

 

کم هزينه. از آنجايي که چاپگرهاي جوهرافشان کشويي مي توانند مستقيماً روي يک آيتم چاپ کنند، هزينه هايي که در ادامه غير اين شکل در ادامه توليد برچسب ها متحمل مي شد حذف مي شود.

چاپ کاراکترهاي وسیع به دليل قطر تقریبا وسیع نازل ها، چاپگرهاي جوهرافشان قطره اي مي توانند فونت هايي با میزان وسیع چاپ کنند.

کيفيت چاپ بالا. با چاپ جوهر افشان درخواستي، تصوير يا نوشته چاپ شده به دست آمده تميز و به راحتي خوانا است.

چاپ با کيفيت بالا بر روي سطح های حس و ناهموار.

سازگاري با جوهرهاي منحصر چاپگرهاي جوهر افشان قطره‌اي با جوهرهاي منحصر رنگ‌هاي گوناگون براي به کارگیری بر روي سطح های متخلخل (مانند کاغذ، مقوا، چوب) و سطح های صاف و غير قابل رخنه (مانند پلاستيک، فلز، شيشه) سازگار هستند.

تفاوت بين چاپگر جوهر افشان کاپ بر استدعا و چاپگر ليبل سنتي

تفاوت اصلي بين چاپگرهاي جوهر افشان کاپ بر استدعا و چاپگرهاي ليبل سنتي اين هست که اولي مي تواند مستقيماً روي مرحله يک گزینه چاپ کند، در ادامه حالي که دومي براي چاپ برچسب هايي به کارگیری مي شود که بايد بعداً روي يک مرحله اعمال شود.

 

از اين نظر، چاپگرهاي جوهر افشان کشويي مي توانند هزينه ها و دوران دارای ارتباط با نشانه گذاري را به ميزان قابل توجهي کمتر دهند زيرا نيازي به تولید و به کارگیری از برچسب ندارند. در ادامه عوض، هر دو فرآيند با نیز ترکيب مي شوند و به يکباره انجام مي شوند.

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.