خرید میز جلو مبلی و عسلی پایه فلزی

خرید میز جلو مبلی و عسلی کناري چه میزان مي تواند دیدنی باشد؟ در ادامه اين مورد، بسيار. اين ميز کناري آوانگارد هگزا داراي يک برگه مرمري درخشان درخشان و پايه هاي فلزي شيک هست که آن را به يک پارچه پررنگ تبديل کرده است. هر ميز مختلف با تیم منحصربفرد انگورهاي مرمري ملازم هست که آن را به تام مضمون‌ وابسته به شما مي کند.

پايه‌هاي ساخته شده از آهن با روکش پودري برنجي

لطفا براي جزئيات بعدها به تصاوير مراجعه کنيد

فقط براي به کارگیری در ادامه فضاي داخلي

سنگ مرمر را مي اقتدار به طور عصر اي با يک پارچه مرطوب شده با آب گرم و در ادامه شکل لزوم با کمي مايع ظرفشويي ملايم تميز کرد. آنگاه بايد با يک پارچه مرطوب ديگر تميز شود.

 هرگز از پاک کننده هاي ساينده يا پدهاي تميز کننده روي سنگ مرمر خویش به کارگیری نکنيد.

براي جلوگيري از رد شدن رینگ ها، زير ليوان ها و ظروف زير ليواني قرار دهيد.

با وجود اينکه سنگ مرمر مقاومت حرارتي بالايي تا 150 مرتبه دارد، توصيه مي شود از حصير يا رانر به کارگیری کنيد زيرا ظروف پخت و پز جدید از آتش در ادامه دماي بالاتري قرار مي گيرند. همچنين از نصیب بالايي در ادامه برابر اجسام دشوار که ممکن هست مرحله را خراش دهند مراقبت مي کند.

سنگ مرمر که طبيعت متخلخلي دارااست مي‌تواند نشت‌ها را جذب کند، بنابراين هميشه فوراً نشت‌ها را پاک کنيد و با يک پارچه تميز و مرطوب بشوييد.

اين متاع داراي 12 ماه گارانتي در ادامه برابر ايرادات تولید مي باشد.

پارچه ها، چرم ها و چرم ها در ادامه شکل به کارگیری مشمول گارانتي فوق نمي شوند. صرفا طيف وسيعي از پارچه هاي لوکس ما‌درها پایین ضمانت 36 ماهه خواهد بود.

لطفاً اعتنا داشته باشيد که سياست هاي فوق براي تمامی کدهاي پين اعمال نمي شود. براي بازدید خط‌مشي مربوط به موقعيت مکاني خود، کد پين خویش را در ادامه فریم بالا وارد کنيد.

براي مطالعه تام خط مشي گارانتي اينجا را کليک کنيد.

توجه داشته باشيد:

هر چندین وقت يکبار ممکن هست دستکم تنوع در ادامه رنگ و پرداخت محصولات فروخته شده وجود داشته باشد

در محصولات روکش دار تا 12 ميلي متر و در ادامه محصولات غير روکش تا 6 ميلي متر مي اقتدار تغييرات حداقلي در ادامه بعدها وجود داشته باشد.

محصولات ما‌درها صرفاً براي مصارف مسکوني طراحي شده اند، از اين منش هرگونه به کارگیری بالاتر از اين باعث به بي اعتباري گارانتي مي شود.

ما تا زماني که متاع ارسال شود لغو مي کنيم. براي کالاهاي آسيب ديده يا معيوب، کالاهاي آسيب ديده يا معيوب را تا 7 روز پس از تحويل بازگرداند. براي داده ها بيشتر لطفاً به سياست رجوع و برگشت مراجعه کنيد

توجه: لطفاً از جعبه گشايي يا مونتاژ متاع خودداري کنيد. انصراف / مرجوعي / در ادامه شکل عدم جعبه گشايي يا مونتاژ به وسیله کارشناسان مجاز مبلمان نردبان شهري، گارانتي فسخ خواهد شد.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.