خرید مبل چستر فول

خرید مبل چستر آستوريا از چندين قسمت، متنوع و ظريف ساخته شده هست که مي توانيد آن ها را جابجا کنيد تا تماماً با سبک خویش مطابقت داشته باشد. روح چوبي اين مبل را مي اقتدار با چرم، چرم محيطي، چرم نوبوک، پارچه و مخمل هر Tonin Casa پوشاند.‎ مخصوص به شخص بودن.‎ از اين منش طراحي با قابلیت سفارشي سازي تام ترکيب مي شود

 

Isolagiomo يک ميز + يک مبل است. جزيره اي در ادامه مرکز اتاق نشيمن که به دليل پشتي مبل منش به ميز به يکديگر نزديک مي شوند.

 

مدل مبل راحتي ساخته شده از ساختار فلزي دوتايي هست که با چرم يا پارچه پوشانده شده است.

 

کاناپه LINEA براي استمرار در ادامه فضاهاي گوناگون ساخته شده هست – نیز عمومي و نیز خصوصي. پارچه اثاثه يا اسباب داخلي را مي اقتدار از بين گزينه هاي گوناگون تعیین کرد – مبل هميشه با پیشنهاد ساخته مي شود.

 

مواد: خاکستر، بلوط

پرداخت سطح: ادغام روغن چوب طبيعي

اثاثه يا اسباب داخلي: Roccia، Steelcut Trio، Molly

 

مبل دو نفره روکش شده با چرم نسوز محيطي، براي تخت دونفره قابل تبديل.‎

 

مدل زئوس و نوع مد در ادامه پنل‌هاي ملامينه با ضخامت 38 ميلي‌متر، ضد خش و داراي حاشيه ABS از چهار طرف ساخته شده‌اند. درب کمد داراي 4 لولا و ريل‌هاي راهنماي کشوها فلزي با مکانيزم توقف مي‌باشد. ميله‌هاي آويزان لباس‌ها فلزي هستند.‎ مدل‌هاي زئوس و نوع مد نيز با حاشيه نقره‌اي يا در ادامه ورژن «مينيمال» سوای در ادامه يا کشور ایران موجود هستند. عنصرها اين دو نوع را مي اقتدار با يکديگر ترکيب کرد

همه پانل ها با فضاي فني 7 سانتي متري پشت سروصدا ساخته شده اند. اين دستور به سيم هاي الکتریسیته اذن مي دهد تا به راحتي به بيرون آورده شوند تا چراغ يا دوشاخه در ادامه مطلوب ترين موقعيت اتاق قرار گيرد، حیاتی نيست از چه جایی سيم ها مي آيند. از ديوار پشت پانل.

 

مبل آميا با يا سوای پسوند تخت در ادامه دسترس است. مدلي که در ادامه ورژن مخملي با پايه هاي گردويي در ادامه اينجا نشان دیتا شده است، نوع طراحي شده با منحني هاي نامتقارن صاف، شما را به وقار دعوت مي کند. خط خالص.

 

ساختار در ادامه مخمل و پا در ادامه چوب رنگي

صندلي: مخملي يا پارچه خویش مشتري

اين متاع يک شي ساخته شده با دست است. هر قطعه مخصوص به شخص است. ممکن هست از حیث رنگ، رنگ و صورت از يک گزینه به کالاي ديگر کمي مختلف باشد. اين تضمين يک شي دست ساز واقعي است.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.